Kader pozisyonu!
22 Şubat 2021 Pazartesi 23:15 Salon Sporları

Kader pozisyonu!

Salon Sporları
İzmit Belediyespor’un 1 sayı farkla 97-96 mağlup olduğu Hatay Büyükşehir Belediyespor maçının bitimine 2 saniye kalan çalınan faul düdüğü maçın kader anı oldu.

 

KOLLARI YETERLİ AÇIDA DEĞİLDİ

Hatay’da Özge’nin topu çemberden sekti. Dos Santos’un avuçlarından kayan topu Wheeler’den önce Prince aldı. Hücum ribaundunu alan bu oyuncu şut çekmek üzereyken Wheeler’in faulüne maruz kaldı. Wheeler’in savunmasında kollarının yeterli yükseklikte olmaması ve Prince’ye teması Hatay’a faul kazandırdı. Çok önemli serbest atışlarda eli titremeyen Prince takımına galibiyeti getirdi.

 

ÇOK YAKLAŞTIK, YİNE OLMADI!

Maç içinde birçok topu çember içinden çıkan İzmit Belediyespor’u top da sevmedi. Konuk ekip ise özellikle dış şutlarda akıl almaz bir isabetle oynadı. 3 kez çift hanelerde gerideyken rakibini yakalamasını bilen mavi yeşilliler galibiyete çok yaklaştığı bir maçı daha kaybetmenin üzüntüsünü yaşadı.

 

BAŞ AĞRILARI İLE EVLERİNE GİTTİLER

3 yabancısının toplam 500 bin dolar olduğu Hatay ekibi 4 puan değerindeki maçı kazanırken üst üste altıncı maçında da kaybetmedi ve evine çok mutlu döndü. Sezonun en şanssız maçlarından birisini oynayan İzmit Belediyespor’da yönetim, teknik ekip, sporcular yenilginin moral bozukluğu ve baş ağrısı ile evlerine gitti.

 

Spor41

 

KADER POZİSYONUNUN KARE KARE GÖRÜNTÜLERİ

 

 

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER