Semih Karadeniz: Beklediğim seviyede değildi
12 Nisan 2021 Pazartesi 22:29 Kocaelispor

Semih Karadeniz: Beklediğim seviyede değildi

Kocaelispor
Kocaelispor’un başarılı sağ beki Semih Karadeniz 0-0 sona eren Hekimoğlu Trabzon maçını değerlendirdi. Semih, tansiyonu yüksek maçta kaybetmeden dönmenin önemine vurgu yaparken, Trabzon ekibinin beklenen seviyede olmadığını da ifade etti.

 

BENCE PENALTI

Memleketinde en iyi şekilde mücadele etmeye çalıştığını ifade eden savunma oyuncusu şu ifadelere yer verdi: 90 dakika boyunca iyi oynadığımızı düşünüyorum. Rakibimize çok pozisyon vermedik, çok da net goller kaçırdık. Özellikle de benim kaçırdığım bir an var. Pozisyonu gol yapmayı çok istedim, maalesef değerlendiremedim. Şutu çeker çekmez kalecinin müdahalesi ile düştüm. Maçın ardından kaleci ile de konuştuk. Kaleci kardeşim “Eğer –Var- olsaydı pozisyondan penaltı çıkardı” dedi. Tansiyonu yüksek bir maçtı. Hakemi de anlayabiliyorum ama penaltı çalınabilirdi.

 

ÜZERİMDE BASKI VARDI

Açıkçası Hekimoğlu benim beklediğim kadar üst seviyede değildi. Tabi bunda bizim mücadele gücümüzün yüksekliği de etken oldu. İnşallah ilk 5’e kalırsak, muhtemel rakibimiz karşısında kendimizi de görme imkanı bulduk. 1 puan yine de iyidir. Memleketimde top oynadım. Üzerimde biraz baskı vardı. Maç kendi adıma çok güzel geçti. Takım için de böyle olduğunu düşünüyorum. Yolun sonuna geliyoruz. 3 puanlık fark var ama biz bu endişeyi son maça kadar yaşamak istemiyoruz. İnşallah kalan maçlarda da bu oyunumuzu devam ettirip Play-Off’a rahat bir şekilde gireriz.

 

Spor41

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER