Samsunspor 22, (3'ü gol) Kocaelispor 8 pozisyon üretti
21 Ocak 2022 Cuma 21:14 Kocaelispor

Samsunspor 22, (3'ü gol) Kocaelispor 8 pozisyon üretti

Kocaelispor
Kocaelispor amatörce goller yedi, Diogo amatörce atıldı... Samsun'da gemiler battı!

 

Dk. 3: Samsunspor gole yaklaştı. Fofana’nın pasında savunma arkasına koşan Yasin Öztekin sol çaprazdan topu kaleye gönderdi, top sağdan dışarıya çıktı.

 

Dk. 6: Geçirdiği trafik kazasının ardından hayatını kaybeden Konyasporlu futbolcu Ahmet Çalık için oyun 6. dakikada durdu.

 

Samsunspor’un eski futbolcusu İlyas Kubilay Yavuz topla buluşmalarında ıslıklandı.

 

Dk. 8: Samsun ekibi ikinci kez gole yaklaştı. Sol kanattan gelişen atakta Fofana sol çaprazdan kaleye şut çekti, top soldan dışarıya çıktı.

 

Dk. 11: Samsun ekibinde Cihan’ın sağ kanattan kullandığı köşe vuruşunda yakın kale direğinde topa Yasin dokundu, top soldan dışarıya çıktı.

 

Dk. 13: Bir türlü kalesinden çıkamayan Kocaelispor kendi yarı sahasında topu kaptırdı, Yasin topu kazandı sol çaprazdan şutunu çekti, savunmadan seken top dışarıya çıktı.

 

Dk. 14: Samsunspor gole yine yaklaştı. Sol kanattan ceza sahasına gönderilen topu Cihan indirdi, boş kalan topa Bateau vurdu. Bu futbolcunun yakın mesafeden çektiği şutu İsmet son anda kornere gönderdi.

 

Dk. 15: Zorunluluktan sol bek oynayan Semih’in sol ayağı ile son çizgi yakınlarından yaptığı iyi ortaya Diop kafa ile vurdu, top üstten dışarıya çıktı.

 

Dk. 16: Kocaelispor sol kanattan Pereira ile geldi. Bu futbolcunu yerden pasında Rashhed’ten önce kaleci Nurullah soluna uzandı ve topu kontrol etmesini bildi.

 

Dk. 17: Kocaelispor’da yine Pereira bu kez savunma arkasına koşu yaptı ve sol çaprazda kaleci Nurullah’ı gördü. Açısı daralan Pereira bir müddet bekledikten sonra şutunu çekti, Nurullah sağına yattı ve topu kurtardı.

 

Dk. 19: Diop sağ kanattan kaleye sokuldu, topu kaptırdı, Pereira da rakipten kaptı. Ceza sahası sağ çaprazında Pereira çalım atmak istedi ancak bunda başarılı olamadı.

 

Dk. 21: Yeni transfer Mehmet Yılmaz’ın pasında İlyas Kubilay Yavuz topla buluştu. İlyas’ın ceza sahası dışından çektiği şut yerden sekti ve kaleci Nurullah’ta kaldı.

 

Dk. 28: Samsunspor’da Fofana sol kanattan çok güçlü bir şekilde geldi ve ilk anda önünü boşalttı. Fofana’nın sol çaprazdan çektiği şutu İsmet kurtardı, boşta kalan top Samsunsporlu futbolculara gelse de Kocaelispor savunması rakibine ikinci bir şut imkanı vermedi.

 

Dk. 30. Samsunspor’da sağ kanatta kullanılan taçta yerden seken topa Yasin sol ayağı ile iyi vurdu. Top üstten az farkla dışarıya çıktı.

 

Dk. 31: Samsun ekibinde Soner soldan ceza sahasına yerden bir top gönderdi. Tomane bu topa uzanamadı, pozisyon ofsayt nedeni ile sona erdi.

 

Dk. 37: Samsunspor, Tomane’nin golü ile geriye düştü. Alaeddin’in kullandığı serbest vuruşta kafa ile indirilen top Tomane’ye geldi. Bu futbolcu da boş pozisyonda topu sol köşeden ağlara gönderdi. (1-0)

 

Dk. 38: Kocaelispor savunmasının yaptığı hatada Diogo gole giden Tomane’yi düşürdü. Hakem Emre Kargın, Diogo’ya direkt kırmızı kartını gösterdi.

 

Dk. 40: Samsun ekibinde kazanılan serbest vuruşu Cihan topu kaleye gönderdi, top üstten az farkla dışarıya çıktı.

 

Dk. 42: Samsunspor farkı 2’ye çıkardı. Sağ kanattan yapılan ortada Mandjeck’in ters kafa vuruşu sonrası top sağ köşeden ağlarla buluştu.

 

Dk. 45+3: Mehmet Yılmaz’ın pasında Rashedd sağ çaprazdan şutunu çekti ve top sağdan dışarıya çıktı.

 

Dk. 53: Samsunspor üçüncü gole çok yaklaştı. Fofana’nın pasında Soner son çizgiden topu yerden ortaladı, Tomane topa uzansa da top bu futbolcunun ayakucunu sıyırdı.

 

Dk. 55: Samsun ekibinde Yasin Öztekin’in şutunda Tomane topa dokundu, top sağdan dışarıya çıktı.

 

Dk. 57: Ceza sahası içinde bom boş durumda topla buluşan Cihan’ın şutunda İsmet topu kornere tokatladı.

 

Dk. 58: Samsunspor’da Fofana ceza sahası içinde Diop tarafından düşürüldü. Hakem Emre Kargın pozisyona inanmadı ve penaltı kararını vermedi.

 

Dk. 69: Alaaddin’in sol kanattan yaptığı ortada Tomane’nin kafa vuruşunda yerden seken topu İsmet son anda kornere gönderdi.

 

Dk. 74: Denizalp’in pasında Diop sol çaprazdan kaleyi yokladı, top Nurullah’tan geldi.

 

Dk. 74: Samsunspor farkı 3’e çıkardı. Sol kanattan yapılan ortada Alpay’ın kafa vuruşunda top ceza sahası içindeki Hasan’da kaldı. Hasan’ın şutunda, İsmet’in müdahalesi yeterli olmadı ve top üçüncü kez Kocaelispor ağları ile buluştu.

 

Dk. 76: Tolcay’ın pasında sağ çaprazda topla buluşan Yasin’in şutu üstten dışarıya çıktı.

 

Dk. 78: Kocaelispor’da Mehmet Yılmaz’ın sağdan ortasında Nurullah topun hakimi oldu.

 

Dk. 80: Samsunspor’da Tolcay’ın şutunda top soldan dışarıya çıktı.

 

Dk. 81: Alpay’ın kaptırdığı top sonrası Samsunspor hızlı atak şansı yakaladı. Kırmızı beyazlılar topu kaleye gönderemedi, savunmada Berkay’ın ters topuk vuruşunda top kaleci İsmet’te kaldı.

 

Dk. 90+1: Samsunspor’da Yasin sol kanattan ceza sahasına sokuldu, şutunda top yan ağlarda kaldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER