Engin Koyun: Galip bile gelebilirdik
12 Nisan 2021 Pazartesi 22:53 Kocaelispor

Engin Koyun: Galip bile gelebilirdik

Kocaelispor
Kocaelispor Kulübü Başkanı Engin Koyun, Hekimoğlu Trabzon maçında takımın oyununu çok beğendiğini, galibiyeti kaçırdıklarını belirti.

 

TEK POZİSYON DIŞINDA POZİSYON VERMEDİK

Trabzon’dan önemli bir puanla İzmit’e döndüklerinin altını çizen Başkan Engin Koyun şu şekilde konuştu: Maç boyunca müthiş bir futbol oynadık. Takımı beğendiğimi ifade edebilirim. Hekimoğlu güçlü bir rakibimizdi. Buna rağmen tek pozisyon dışında pozisyon vermedik, biz ise pozisyon zenginliği açısından daha iyiydik. Özellikle son dakikada kaçırdığımız iki pozisyon var. Trabzon’dan galibiyetle bile dönebilirdik.

 

OYUNDAN VE PUANDAN ÖTÜRÜ MORAL BULDUK

Her şeye rağmen 1 puan bizim için çok önemli. Rakiplerimizin puan kaybetmesi, bizim 1 puanımızı daha da değerli bir hale getirdi. Bu maç gösterdi ki, Play-Off'ta Hekimoğlu rakip olsa da rakibimizi geçeceğimize inanıyorum. Geçen haftaki Erzincan maçından sonra morale ihtiyacımız vardı. İyi mücadele ve oyunun ardından moral bulduk. Takımımızı canı gönülden tebrik ediyorum. Buralara kadar gelen siz değerli basın mensuplarına ve Hekimoğlu takımına da ev sahiplikleri için teşekkür ediyorum.

 

Spor41

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER