Bayram Toysal: Kocaelispor sahasını iyi kapadı
12 Nisan 2021 Pazartesi 23:29 Kocaelispor

Bayram Toysal: Kocaelispor sahasını iyi kapadı

Kocaelispor
Kocaelispor’un eski futbolcularından, ismi teknik adam olarak yeşil siyahlı kulüple de anılan Hekimoğlu Trabzon Teknik Direktörü Baysam Toysal, Kocaelispor maçı ile ilgili yaptığı açıklamada üretkenlikten uzak olduklarını belirtti.

 

DİKKATLİYDİK

Topa daha çok sahip olduklarını ifade eden Toysal şu şekilde konuştu: Daha önceki maçlara oranla daha az üretken olduğumuz bir oyun oldu. Daha çok rakip sahada olmamıza rağmen gol pozisyonuna girmekte zorlandık. Kaybettiğimiz toplardan sonra savunmaya geçişlerde çabuk ve dikkatli davranarak rakibin etkili olmasını engelledik.

 

OYUNCULARIMA TEŞEKKÜR EDİYORUM

Savunma arkasına koşular ve atılacak paslarla pozisyona girmeye çalışan rakibimize bu anlamda maç boyunca 1-2 fırsat verdik. Çizgiden çıkan topumuz maçın en iyi pozisyonuydu. Oyunculanm yine her zamanki gibi maçı kazanmak için her şeylerini verdiler ancak hem rakibin kendi alanını iyi kapatması hem de üst üste maç oynamamızın verdiği yorgunluk, sonucu alamamamızın önemli etkenleriydi. Sahada tüm gücüyle mücadele eden oyuncularıma teşekkür ediyorum.

 

Spor41

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER