Akçay: Gidişimiz taraftarımıza ve camiamıza hayırlı olsun
21 Ocak 2022 Cuma 23:20 Kocaelispor

Akçay: Gidişimiz taraftarımıza ve camiamıza hayırlı olsun

Kocaelispor
Deplasmanda Samsunspor'a 3-0 yenilen Kocaelispor'da Teknik Direktör Mustafa Reşit Akçay, maçın ardından görevinden ayrıldığını ifade etti.

 

GÖREVİMDEN AYRILIYORUM

Basın toplantısında istifa ettiğini dile getiren Mustafa Reşit Akçay şu şekilde konuştu: Samsun’a eksik oyuncularla geldik, umut taşıyorduk. Kaybettik, üzgünüz. Uzun süredir negatif bir enerjiyle donanıyoruz. 3-4 maçtır eksik oynuyoruz. Bunlar mazeret değil. Sonuçta rakibin başarısını kutlamak gerek. Görevimden ayrılıyorum. Çünkü camianın önünü açmamız gerekiyor. Bu süreçte bize anlayışla bakan başkanımızı ve yönetim kurulundan Allah razı olsun. Bizim gidişimiz taraftarımıza ve camiamıza hayırlı olsun.

 

Spor41

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Ali culhacı

22 Ocak 2022 Cumartesi 14:14

Adam gini adam helal olsun

Karahan

22 Ocak 2022 Cumartesi 10:46

Sayın Akçay açıklamanızda bir sitem seziyorum ama kimsenin başta sizin böyle sitemkar davranmanıza hiç gerek yok çünkü size fazlasından daha çok zaman tanındı tahammül edildi ,bu istifanız keşke 4,5 hafta önce gelseydi fakat basiretsiz yönetim ve vizyonsuz başkan sayesinde takım dibe battı bunun yanında RUHSUZ para avcısı futbolcu namzetlerininde sizin gidişinizde büyük rolü var Ben olsam başta o SİYAHİ hanım evlatlarını birdaha takıma sokmam defolup gitsinler Kocaelisporumuzu rezil ettiniz.

DİĞER HABERLER