Uğur Koştur: Transferde hız kesmeyeceğiz
09 Haziran 2020 Salı 15:55 Salon Sporları

Uğur Koştur: Transferde hız kesmeyeceğiz

Salon Sporları
Türkiye Kadınlar Süper Ligi’ndeki temsilcimiz İzmit Belediyespor Kadın Basketbol Takımı Başkanı Uğur Koştur, transfer harekatlarının süreceğini ifade etti.

 

İZMİT’İ AVRUPA’DA EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEĞİZ

Önümüzdeki sezon İzmit’i Avrupa kupalarında en iyi şekilde temsil etmek üzere kadro yapılanmasını sürdürüyoruz. İlk önce yabancı transferlerimizi belirlediğimiz kriterler çerçevesinde gerçekleştirdik. Şimdi de yerli oyuncularımızı transfer etmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Önümüzdeki hafta içerisinde transfer harekatımız sürecek.

 

KEYİFLE İZLENEN BİR TAKIM KURUYORUZ

İzmit ismine, bu şehrin dokusuna uygun Milli takım forması giymiş ve giyen oyuncular ile görüşmelerimiz sürüyor. Herkesin keyif aldığı bir İzmit takımı oluşturmak için teknik ekibimiz, yönetici arkadaşlarımız ve belediyede görev yapan bürokrat arkadaşlarımız ile ince eleyip sık dokuyoruz.

 

HEP BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ

Bize bu imkanı sunan ve hiçbir zaman desteğini bizden esirgemeyen belediye başkanımız Fatma Kaplan Hürriyet’e sözümüz olan Avrupa kupalarında en iyisini yapmak için çalışıyoruz. Taraftarımızın da desteğiyle güzel bir sezon geçirmek istiyoruz. Destek veren herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz. Birlikte başaracağız.

 

İZMİT BELEDİYESPOR’UN BU YILKİ TRANSFERLERİ

Erica Wheeler – WNBA – 1 numara pozisyonu

Milica Jovanovic – Karadağ Milli – 3 ve 4 numara pozisyonu

Egle Siksniute – Litvanya Milli – 5 numara pozisyonu

Kübra Erat – Elazığ İl Özel İdare – 1 numara pozisyonu

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER