Çok şükür! Cengiz Kahraman abimiz iyi!
13 Temmuz 2020 Pazartesi 12:04 Salon Sporları

Çok şükür! Cengiz Kahraman abimiz iyi!

Salon Sporları
İzmit Belediyespor Kadın Basketbol Takımı Genel Menajeri Cengiz Kahraman geçtiğimiz gün kalp krizi geçirmiş ve yöneticilerden Fatih Aydın tarafından Akademi Hastanesi’ne götürülmüştü. Zorunlu By-Pass ameliyatı sonrası 3 damarı değişen Cengiz Kahraman’in kritik süreci atlatması büyük bir sevinçle karşılandı.

 

SERVİSE GEÇECEK

Akademi Hastanesi’nin başarılı cerrahlarından Doç. Dr. Ersan Özbudak’ın gerçekleştirdiği kalp ameliyatının ardından kritik olan 1 günlük yoğun bakım süreci geride kaldı. İzmit Belediyespor Kadın Basketbol Kulübü yöneticilerinden Fatih Aydın “Cengiz abimiz şükürler olsun ki zor bir ameliyattan çıktı. Makineden ayrıldı ve normal solunuma geçti. Kendisini servise alacaklar ve tedavisi serviste devam edecek. İzmit Belediyespor olarak Akademi Hastanesi’nin emektar çalışanlarına ve doktorumuz Doç. Dr. Ersan Özbudak’a teşekkür ediyor, Cengiz abimize bir kez daha geçmiş olsun dileklerimizi gönderiyoruz” dedi.

 

Spor41

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Cüneyt ERÇETİN

13 Temmuz 2020 Pazartesi 15:45

Çok şükür kardeşim sağ salim atlattı, değerli ailesine, İzmit Belediye spor kulübü yönetimine ve tüm Basketbol camiasına geçmiş olsun diyor, Cengiz kardeşime acil şifalar diliyorum.

DİĞER HABERLER