Yiğitali Bayrak: Çok istedim Allah da nasip etti
04 Ağustos 2020 Salı 16:03 Kocaelispor

Yiğitali Bayrak: Çok istedim Allah da nasip etti

Kocaelispor
Kocaelispor’un Belediye Derincespor’dan transfer ettiği Yiğitali Bayrak, Kocaeli Stadı’ndaki atmosferi çok merak ettiğini ifade etti ve eski kulübü Belediye Derincespor’a teşekkür etti.

 

KOCAELİSPOR’A GELMEYİ ÇOK İSTİYORDUM

Cazip ve bol akçeli 1. Lig kulüplerinin tekliflerini reddeden Kocaelispor’a bonuslarla dahil yıllık 450 bin liraya anlaşan Yiğitali Bayrak takımdaki arkadaşları tarafından iyi karşılandığını ifade etti ve şu şekilde konuştu: Kocaelispor’un yeni transferi camianın büyüklüğünü kimse tartışamaz. Ben de buraya gelmeyi çok istiyordum. Rabbim nasip etti. İnşallah güzel bir sezon geçireceğiz ve hedefimiz olan Süper Lig’e yükselmek için bir adım daha atacağız.

 

ÇOK YARDIMCI OLDULAR

Atmosferi çok merak ediyorum. Kocaelispor’da çoğu arkadaşımla tanışıyorum. Mesut olsun, Kemal olsun, diğer abilerim olsun beni iyi karşıladılar. Belediye Derincespor olarak üst lige çıkmayı çok istiyorduk. Ligde gösterdiğimiz performanstan dolayı en kötü final heyecanını hak ediyorduk. Nasip olmadı. İnşallah bu yıl şampiyonluğu yakalarlar. Derince’deki birçok insanın üzerimde çok emeği var. Kocaelispor’a transferim konusunda da çok yardımcı oldular. Hepsine çok teşekkür ediyorum. Bunu iyi günde de kötü günde de BİZ olursak sağlayabiliriz.

 

Spor41

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER