Tadı damaklarda kaldı
09 Ağustos 2020 Pazar 16:09 Kocaelispor

Tadı damaklarda kaldı

Kocaelispor
İzmit Belediyesinin düzenlediği Kocaelispor Bilgi Yarışması’nda şampiyon Berkay Yıldızlı oldu. Yarışma Kocaeli’de ilk kez düzenlenmesine karşın son derece başarılı bir şekilde organize edildi. Kocaelisporlu taraftarlar şimdiden ikinci yarışmayı beklemeye başladı.

 

EFSANELER DE GELDİ

İzmit Belediyesinin düzenlediği Kocaelispor Bilgi Yarışması unutulmaz anlara sahne oldu. 12 finalistin İzmit Belediyesi Meydanı’nda yapılan ve Kocaelispor’un tarihine ışık tutulan yarışmanın final gecesine İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Kocaelispor Eski Başkanı Rafet Kırgız, Kocaelispor’un Eski Teknik Direktörü Güvenç Kurtar, Kocaelispor Eski Futbol Şube Sorumlusu Metin Uçar, İzmit Belediyesi Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri, Birim Müdürleri, İzmit Belediyespor Başkanı Yusuf Erenkaya, İzmit Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Uğur Koştur, Kocaelispor Başkanvekili Bekir Halefler, Kocaelispor’un yöneticilerinden Haşmet Uçar, Kocaelispor’un eski futbolcularından Osman Çakır, Zeki Kaya, Aydın Artanlar, Engin Öztonga, davetliler ve vatandaşlar katıldı.

 

 

ŞAMPİYON BERKAY YILDIZLI

Final heyecanı Başkan Hürriyet’in yaptığı kura çekimiyle başladı. Kura çekimi sonrası 12 finalist 2’li gruplar halinde soruları bilmek için mücadele etti. Berkay Yıldızlı, Emrah Köse ve Adem Aladağ rakiplerini eleyerek adlarını son 3’e yazdırdı. Finalde ise Yıldızlı, Köse’yi 4-2’lik skorla geçerek ilki düzenlenen yarışmanın şampiyonu olarak tarihe geçti. Berkay’a kupasını Başkan Hürriyet ve Güvenç Kurtar, hediye çekini İzmit Belediyespor Kulübü Başkanı Yusuf Erenkaya, madalya ve sertifikasını Kocaelispor yöneticilerinden Haşmet Uçar takdim etti.

 

Spor41

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER