Şampiyon taraftar Berkay Yıldızlı oldu!
07 Ağustos 2020 Cuma 12:29 Kocaelispor

Şampiyon taraftar Berkay Yıldızlı oldu!

Kocaelispor
İzmit Belediyesi’nin bu yıl ilkini düzenlediği ve büyük bir izleyici kitlesine sahip olduğu Kocaelispor Taraftar Bilgi Yarışması’nın şampiyonu finalde Emrah Köse’yi 4-2 mağlup eden Berkay Yıldızlı oldu.

 

ÇOK BAŞARILI BİR ORGANİZASYONDU

İzmit Belediyesi önündeki alanda gerçekleşen final gününde Kocaelispor’un geçmişine damga vurmuş isimler, protokol üyeleri ve çok sayıda Yeşil Siyahlı taraftar yarışmayı yerinde takip etti. İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in başından sonuna kadar eşlik ettiği yarışma, İzmit Belediyesi Spor İşleri, Basın Yayın ve Kültür müdürlükleri ile tüm ekibin azimli çalışmaları sonucu müthiş bir prodüksiyona dönüştü.

 

 

TAKDİR EDİLESİ HAREKET

Mehmet Açık’ın koordinesinde, Fethi Çeviker’in başarılı sunuculuğu ile gerçekleşen yarışmada şampiyon olan Berkay Yıldızlı’ya 1966 liralık Kocaelispor ürünleri hediye çeki takdim edildi. Başkan Hürriyet, Kocaelispor’un eski teknik adamlarından Güvenç Kurtar, Kocaelispor yöneticilerinden Haşmet Uçar ve İzmit Belediye Spor Kulübü Başkanı Yusuf Erenkaya’nın kupa ile hediyelerini takdim ettiği şampiyon Berkay Yıldızlı ödülünü down sendromlu çocuklara armağan ederek takdir topladı.

Yarışma ile ilgili detaylı haberler Spor41'de olacak 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER