Mücadele etmeden OL-MAZ!
23 Eylül 2020 Çarşamba 17:07 Kocaelispor

Mücadele etmeden OL-MAZ!

Kocaelispor
Kocaelispor sezonun ilk maçında Sarıyer ile 0-0 berabere kaldı. Yeşil siyahlılar özellikle ilk yarıda hiçbir varlık gösteremezken konuk ekip bir birinden net goller kaçırdı. 90 dakikanın genelinde vurulduğunda sahada ne oynadığını bilmeyen bir Kocaelispor vardı.

 

İLK YARI YOKTUK

Kocaelispor ilk yarıda tek kelime ile sahada yoktu. Sarıyer’in özellikle kanat forvetleri hızlı ataklar sonucu yeşil siyahlılara zor anlar yaşattı. Savunmanın üstün gayreti, kaleci Bayram’ın kurtarışları ve rakip ileri uç elemanlarının beceriksizliği rakip takım adına gol getirmedi. Yeşil siyahlılar ilk yarıda tek kelime ile tel tel döküldü.

 

DİLAVER VE BAHATTİN İLE NET GOLLER KAÇIRDIK

İlk yarının sonlarında belinden sakatlanarak oyundan çıkan Serdar’ın yerine genç Onur girdi. İkinci 45 dakika ilk yarıya oranla daha derli toplu bir görüntü çizen Kocaelispor’da kaçan goller isyan ettirdi. Dilaver ve Bahattin ile mutlak pozisyonları harcayan yeşil siyahlılar rakibi ile 0-0 berabere kaldı.

 

ANLAM VERİLEMEDİ

13 Temmuz’dan bu zaman dilimine kadar çalışan, Kartepe’de 2 etaplı bir kamp dönemi geçiren Kocaelispor’da özellikle ilk yarıdaki temposuz, isteksiz ve şaşırılmış oyuna hiçbir anlam verilemedi. Oyun formasyonu bulunmayan, saha içi disiplininden uzak, pas trafiğindeki azlık maçı izleyenleri de büyük hayal kırıklığına uğrattı. Takımın önümüzdeki haftalarda bu sorunlarından kurtulacağına ve gerçek ritmini bulacağına inanılıyor. Kocaelispor önümüzdeki hafta deplasmanda Manisa Futbol Kulübü ile karşılaşacak.

 

Spor41 - Ali KÖKSAL

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER