Kocaelispor’da Aydın Günaydın şoku!
10 Temmuz 2020 Cuma 21:22 Kocaelispor

Kocaelispor’da Aydın Günaydın şoku!

Kocaelispor
Kocaelispor’da 6 yıldır alt yapı koordinatörlüğü görevini başarı ile yürüten Aydın Günaydın'ın, Başkan Hüseyin Üzülmez’in talimatı ile görevine son verildi. Bu şok kararın ardından alt yapı ekibinde de değişikliklerin olup olmayacağı merak ediliyor.

 

HAYRETLE KARŞILANDI

Göreve geldiği gün kulüpte sadece 3 lisanlı futbolcusu olan Kocaelispor’da gecesini gündüzüne katan, türlü türlü imkansızlıklara rağmen kulübün geleceği için mücadele eden, bu sezon alt yapıda adeta devrim yapan Aydın Günaydın’ın görevden alınması hayretle karşılandı.

 

KAYA, ÇAKIR, AKŞAR VE ÇOLAK 

Kocaelispor U-15,16 ve 17 Akademi takımları bu sezonu lider bitirirken, Elit B Ligi’nde mücadele eden U-19 takımı da Elit A barajının sadece 2 puan gerisinde yer alıyordu. Bu arada Kocaelispor’un eski futbolcuları Zeki Kaya ve Osman Çakır’ın alt yapı konusunda yetki alması bekleniyor. Bu iki isimle birlikte yine eski futbolcu ve teknik adamlardan Kamuran Akşar ile eski futbolcularından Nuri Çolak da teknik yapı içine dahil edilmişti.

 

Spor41

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Murat Bey

11 Temmuz 2020 Cumartesi 07:59

Alt yapıyı 2. Amatör den PTT 1. Ligine hiç kimseye torpil yapmadan çıkarmıştı yerine gelecek inşaallah Süper lig e çıkarır

DİĞER HABERLER