KOCAELİSPOR - Kahramanmaraş maçının önemli anları
29 Kasım 2020 Pazar 21:56 Kocaelispor

KOCAELİSPOR - Kahramanmaraş maçının önemli anları

Kocaelispor
Goller ikinci yarıda geldi.

 

Dk. 7: Maçın ilk tehlikesi bu dakikada gelişti ve konuk ekip Kahramanmaraşspor gole yaklaştı. Ceza sahası içerisinden çekilen şutu Doğukan ayaklarıyla önledi.

 

Dk. 39 ve 41: Kahramanmaraşspor'da Recep'in çektiği şutlar kaleci Doğukan'da kaldı.

 

Dk. 48: Kahramanmaraşspor gole yaklaştı. Sağdan ceza sahasına yapılan ortada Orhan’ın kafa vuruşunda top üstten dışarıya çıktı.

 

Dk. 52: Maraş ekibinde Halil’in ceza sahası dışından çektiği şut üstten dışarıya çıktı.

 

Dk. 57: Kendi yarı sahasından iyi çıkan Kocaelispor’da Gökhan’ın pasında İrfan kaleye şut çekti. Bu top da üstten dışarıya çıktı.

 

Dk. 60: Kocaelispor 60. dakikada maçın en net pozisyonunu yakaladı. Sol kanattan ceza sahasına sokulan Ramazan’ın pasında Batuhan yakın mesafeden topu sağdan dışarıya gönderdi.

 

Dk. 63: Kocaelispor yine gole yaklaştı. Yiğitali’nin köşe vuruşunda Benhur kafa ile topa vurdu. Top, üst direğe çarpıp dışarıya çıktı.

 

Dk. 65: Kocaelispor golü buldu. Tek toplarla Kahramanmaraş ceza sahasına kadar sokulan Kocaelispor’da Ramazan pasını verdi ve Batuhan Er topu ağlara gönderdi.

 

Dk. 68: Kocaelispor’un ikinci golü Benhur Keser ile geldi. İrfan’ın pasında topu alan günün başarılı isimlerinden Benhur Keser iki rakibinden sıyrıldı ve ikinci kez fileleri havalandırdı.

 

Dk. 75: Kahramanmaraş etkili geldi. Soldan yapılan ortada Burak Göksel yakın mesafeden topa istediği gibi vuramadı.

 

Dk. 79: Kocaelispor üçüncü golü kaçırdı. Ceza sahası içinde şık çalımlar yapan Ramazan’ın şutunda kaleci Murat soluna uzanarak topu son anda kornere gönderdi.

 

Dk. 80: Kullanılan kornerde top Yiğitali’ye geldi. Bu futbolcunun şutunda top sağdan az farkla dışarıya çıktı.

 

Dk. 81: Maraş’ta atak sağdan gelişti. Yapılan ortada Burak’ın kafa vuruşunda top istediği gibi gitmedi.

 

Dk. 88: Kocaelispor’da günün yıldızlarından İrfan Başaran’ın vuruşunda top direkten döndü.

 

Dk. 90+2’de Kocaelispor’un üçüncü golü geldi. Sol kanattan topla birlikte ceza sahasına sokulan Benhur’un şutu direkten döndü ve Hakan Demirci’nin önünde Hakan da kariyerinin en kolay golünü Kahramanmaraş ağlarına göndermesini bildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER