Hürriyet: Kocaelispor’un şanlı geçmişine sahip çıkıyoruz
09 Ağustos 2020 Pazar 15:55 Kocaelispor

Hürriyet: Kocaelispor’un şanlı geçmişine sahip çıkıyoruz

Kocaelispor
İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Kocaelispor Taraftar Bilgi Yarışması’nda yaptığı konuşmada kulübün şanlı geçmişine sahip çıkmaya çalıştıklarını belirtti.

 

HERKESİN YAPMASI GEREKİYOR

Başkan Hürriyet yarışma öncesi yaptığı konuşmada şu şekilde konuştu: Pandemi sürecinde bize en büyük mutluluğu yaşatan Kocaelispor’umuzun şampiyonluğu oldu. Biz de bu şampiyonluğu, kimseyi riske atmadan pandemi kurallarına uygun olarak kutlayalım istedik. Bizim için Kocaelispor’umuzun şampiyonluklarla dolu şanlı geçmişi çok önemli. O geçmişte emeği olan, katkısı bulunan, Kocaelispor ile yatıp kalkan değerli büyüklerimize sahip çıkmamız gerek. Biz de Kocaelispor aşkıyla yaptığımız bütün etkinliklerde önce geçmişimize sahip çıkmaya çalışıyoruz. İsteğimiz, bu kente dışardan gelen veya bu kentte doğan herkesin Kocaelispor’a sahip çıkması.

 

HEYECANIMIZI PAYLAŞAN HERKESE TEŞEKKÜRLER

Finalde yarışacak yarışmacılara başarılar dileyen Başkan Hürriyet, “Arkadaşlarımız çok anlamlı, hafızlara tazeleyen, güzel başarılarımızı hatırlatan kıymetli sorular hazırladı. Eski futbolcularımızdan Engin Öztonga, Nuri Çolak ve Kaan Dobra ile eski teknik direktörümüz Engin Korukır eleme turlarına konuk olarak yarışmacılarımızın heyecanını paylaştılar. Kocaelispor’umuzun şanlı geçmişini gelecek nesillere taşımak adına bu organizasyonda bizlere destek oldular. Biz de bir nebze de olsa Kocaelispor’umuza sahip çıkabiliyorsak, katkı sunabiliyorsak ne mutlu bize, ‘Ne Mutlu Kocaelisporluyum’ diyene diyor, hepinizi saygıyla selamlıyorum.

 

Spor41

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER