Haşim Arda: Alt yapı hocalarıma çok teşekkür ederim
15 Ocak 2021 Cuma 23:34 Kocaelispor

Haşim Arda: Alt yapı hocalarıma çok teşekkür ederim

Kocaelispor
Kocaelispor’dan ayrılan 1. Lig takımlarından Keçiörengücü ile 5 yıllık anlaşmanın yapıldığı genç stoper Haşim Arda Sarman, sezonun ikinci yarısında süre bulup kendisi için yeni bir sayfa açmak istediğini ifade etti. Haşim Arda, Kocaelispor’da kendisini yetiştiren alt yapıdaki antrenörlerine de teşekkür etti.

 

ÇOK YARDIMCI OLDULAR

Spor41’in sorularını yanıtlayan Haşim Arda transferi ile ilgili şu şekilde konuştu: Kocaelispor’da futbola başladım. Kısacası gözümü bu kulüpte açtım. Alt yapı hocalarım bu günlere gelmemde bana ve kardeşime çok yardımcı oldular. Öncelikle onlara çok teşekkür ediyorum.

 

GELİŞİMİME KATKI SAĞLAYACAKTIR

Kocaelispor’un bulunduğu her ortamda hedef şampiyonluktur. Hal böyle olunca forma bulma süren de az oluyor. Açıkçası kadroda yer bulmak için, özellikle kupa maçlarında oynamak için elimden geleni yaptım. Keçiörengücü’ne transfer oldum. Anlaşmam 5 yıllık. Burada kendimi gösterip formayı almak ve kendi gelişimime katkı sağlamak istiyorum.

 

SONSUZ BAŞARILAR DİLİYORUM

Kocaelispor Kulübü Başkanı Sayın Engin Koyun ve yönetimine bana destek oldukları için teşekkür ediyorum. Keçiören’de 41 numaralı formayı giyeceğim. İnşallah hem bana güvenenleri hem de yeni kulübümü mahcup etmeyeceğim. Kocaelispor’a da şampiyonluk yolunda sonsuz başarılar dilerim.

 

Spor41

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER