Fikri Bey bak burada ne var!
09 Ağustos 2020 Pazar 18:57 Kocaelispor

Fikri Bey bak burada ne var!

Kocaelispor
Kocaelispor’un kriz yaşadığı, yok olmak için adeta mücadele edildiği birkaç yıl önce yılların Körfez Belediyespor’un ruhunu ve kimliğini devşirerek Kocaeli Birlikspor denilen bir politika üretilmiş ancak bu politika fikir! sahiplerinin ellerinde patlamıştı! Kocaelispor gerçeğini görmezden gelen, camianın tarihini yok sayan o günkü zihniyetler bugün büyük bir utanç yaşıyor.

 

O AN AKLINDAN KİM BİLİR NELER GEÇTİ!

Dönemin bakanlarından Fikri Işık’ın dahiyane! hamlesinin mat olmasının ardından kamu kaynakları yani milyonlar buhar olduğu gibi Körfez’in tarihi kulübü de tarihten silindi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün Gebze’deydi. TÜBİTAK Mükemmeliyet Merkezleri Açılış Töreni'ne katılan Erdoğan’a Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın üzerinde adının yazılı olduğu 41 numaralı Kocaelispor forması hediye etti. Fikri Işık ise olup biteni canlı gözlerle izlerken o an aklından kim bilir neler geçiyordu.

 

Spor41

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Deniz

09 Ağustos 2020 Pazar 21:50

Herkes birlikspordan bahsediyor ama neden körfez fk konuşulmuyor aklım almıyor.Asıl körfez fk zamanı bütün futbolcularımız oraya peşkeş çekildi Kocaelispor kapatılmaya terk edildi son gün Orhan Görsen yönetimi çıktıda kapanmadı daha sonra adamlara neden yönetim kurdun diye linç kampanyası yaptılar idmanları basıp tehditler yağdırmadılar mı unutmayalım bunları o projede de karaosmanoğlu yunus pehlivan vs. başroldeydi.Yani bu kulübün kapısına 2 kere kilit vurmaya çalıştı bu siyasi irade.

DİĞER HABERLER