Erhan Altın: Final paslarını atsaydık işi zora sokmazdık
24 Ekim 2020 Cumartesi 01:01 Kocaelispor

Erhan Altın: Final paslarını atsaydık işi zora sokmazdık

Kocaelispor
Kocaelispor’un çiçeği burnundaki teknik direktörü ve tam 12 yıl sonra yeşil siyahlılar kulübeden koordine eden Erhan Altın final paslarında sıkıntı yaşadıklarını bu nedenle de farklı kazanabilecekleri maçı zora soktuklarını ifade etti.

 

20. DAKİKADAN SONRA…

Erhan Altın, İnegöl maçının başında biraz bocaladıklarını ancak sonraki süreçte oyunun hakimi olduklarını ifade ederek şu şekilde konuştu: 12 yıl sonra yeniden buradayım. Sahaya “Şükürler olsun” diyerek çıktım. İnegöl dirençli bir takım. Buraya kazanmak için buraya geldiler. Çocuklarımız maçın ilk 15-20 dakikasında bocaladı. Zaten böyle bir şey bekliyorduk. Sonrasında sahnenin bizim olacağını da biliyorduk. Öyle de oldu.

 

SADECE DURAN TOPTAN TEK POZİSYON VERDİK

Maç maç düşünüyoruz. Rakipleri masaya yatırıp analiz yapıyoruz. Futbolcularımızla birlikte görsel, teori ve pratik olarak çalışıyoruz. Eksiklerimiz var tabii ki. Pas organizasyonunda yirmi dakikadan sonra iyi işler yapmaya başladık. Oyunun yönünü değiştirmeye, rakibin dengesini bozmaya başladık. Çocuklarımızdan istediklerimizi genel anlamda aldık. Bu yönden çok mutluyum. Final paslarını atsaydık 2-3 de yapabilirdik. Rakibimize ise duran toptan bir pozisyon dışında pozisyon vermedik. Olumlu ve olumsuz yönlerimizi değerlendirip hafta boyunca sonraki maça çalışacağız.

 

İNANDIK, BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ

Çocuklar, biz bu işe inandık. İnanıyorum ki efsaneyi geri getireceğiz, yönetim, taraftar, basın, hep birlikte olacağız. Bu sinerjiyle sahaya çıkacağız ve herkesi mutlu etmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Kocaelispor kazandığında bu şehir bir hafta mutlu oluyor. Şehri mutlu etmek için oynuyoruz. Bunu da başarmaya devam edeceğiz. Çocuklarımla bir hedef belirledik… İnşallah bu yolda kazasız, namağlup gideceğiz. Allah nasip ederse bu işi hep birlikte götüreceğiz.

 

BURASI BENİM EVİM, YUVAM, AİLEM

Sahaya çıktığım an çok duygulandım. “Burası benim evim, yuvam, ailem” dedim. Ailemle birlikte olmanın sevinci ve huzuru içindeyim. Bu mutluluk bana yetiyor. Onun için ellerimi açıp burada olduğum için şükrettim. Kocaelispor’un ismi, yönetimi, stadı, futbolcuları zaten bir puanla sahaya çıkıyoruz. 2 puanı da sahada alıyoruz.  Az da olsa taraftarımız vardı. Çocuklarımızı coşturdular. Hepsine tek tek teşekkür ediyoruz. Gelsinler ya da gelmesinler onları biz yüreğimizde onları hissediyoruz. Onların tezahüratı, coşkusu her zaman kulağımızda.

 

Spor41

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER