Bayrama mutsuz girdiler!
31 Temmuz 2020 Cuma 18:09 Kocaelispor

Bayrama mutsuz girdiler!

Kocaelispor
Yeni sezonda 2. Lig’de şehri temsil edecek Kocaelispor’da emekçi personel, futbolcular ve teknik ekip bayrama mutsuz girdi.

 

Uzun süredir para alamayan ve en azından Kurban Bayramı öncesi ödeme bekleyen personel, futbolcular ve teknik ekip umduğunu bulamadı. Bayrama hayli gergin giren Yeşil Siyahlıların maç başı ve şampiyonluk primi olmak üzere yaklaşık 2.5 milyon lira alacağı bulunuyor. Aynı durum alt yapıda görev yapan teknik kadro ve çalışanlar için de geçerli. Alt yapı emekçilerinin 3, diğer personelin ise 2 aylık maaş alacağı bulunuyor.

 

Spor41

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Serkan sapladı

02 Ağustos 2020 Pazar 13:21

Aklımda deli sorular inşallah Kocaelispor kulübünü yok etmek için dolaplar donmuyordur

Karahan_41

01 Ağustos 2020 Cumartesi 23:43

Herkes emeğinin karşılığını bir şekilde almak ister ve alırsa önemli olan insanlara verilen sözlerin tutulmasıdır .Daha yolun başındayken böyle sorunların dile gelmesi kafalarda soru işareti bırakır.Nasil başlanırsa öyle devam eser bu tarz sorunları bizler Kocaeli taraftarları olarak Takımımızda istemiyoruz yönetim bu konuda gerekeni yapsın ve futbolcu kardeşlerimize, teknik ekibe ve personele biran önce paraları ödensin bir davada böyle huzur bozucu ortamlar yaratılmasın.Yönetim göreve

Deniz

31 Temmuz 2020 Cuma 18:36

Ohooooo daha şimdiden başladı bu muhabbetler.Bu kadar siyasetin maşası olmuşken 2008in aynısı oluruz diyordum ama ozamanı bile mumla arıcaz galiba bu sefer kilidi vururlar.Heryerden para akıyor ve maaşlar ödenmiyor Tahir başkan Fatma başkan falan ömür boyu belediye başkanı olmayacak onlar varken bu durumdaysak onlar gidince belediyeler desteği çektimi tıpa tıp 2008 olur.Çekeceğimiz çileyi çektik bundan sonra hep sefa süreriz inşallah ama bu durum pek hayra alamet değil.

DİĞER HABERLER