Batuhan Er: Hiç bir sıkıntım kalmadı
20 Ekim 2020 Salı 18:39 Kocaelispor

Batuhan Er: Hiç bir sıkıntım kalmadı

Kocaelispor
Kocaelispor’da ofans hattının önemli isimlerinden Batuhan Er, İnegölspor’u da mağlup edip seriyi sürdürmek istediklerini ifade etti. Batuhan, sakatlığının ise tamamen geçtiğini belirtti.

 

TEMPOMU BULMAYA BAŞLADIM

Yavaş yavaş tempo bulduğunu belirten Batuhan Er şu şekilde konuştu: Çok şükür iki haftadır galip geliyoruz. Moraller üst seviyede. Arkadaşlıklar da pekişiyor. Uyum sağladığımızı düşünüyorum. İnşallah bunun üzerine de koyarak alacağımız galibiyetler ile hak ettiğimiz yere geleceğiz. Bundan kimsenin bir şüphesi olmasın. Ben de sakatlıktan yeni çıktım. Elimden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyor, yavaş yavaş tempo tutuyorum. İnşallah en kısa sürede takıma adapte olacağım

 

FİKSTÜRÜ İYİ DEĞERLENDİRMELİYİZ

Afyon maçında oyuna sonradan girdim. Sakatlıktan çıktığım için korkularım vardı ama çok şükür ki sakatlığım ile ilgili bir sorun kalmamış. Bu haftaki antrenmanlarda daha rahat ve daha iyiydim. Dediğim gibi 2 haftadır kazanıyoruz ama bunu sürekli hale getirmemiz lazım. İnegöl’ü yenip seriyi sürdürmek ve önümüzdeki iyi fikstürü en iyi şekilde değerlendirmek istiyoruz.

 

Spor41

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER