Murat Onar: Bahanelerle karalanacak olanlar biz değiliz!
14 Şubat 2020 Cuma 16:04 Darıca G.B.

Murat Onar: Bahanelerle karalanacak olanlar biz değiliz!

Darıca G.B.
Darıca Gençlerbirliği’nin eski kaleci antrenörü olan ve Gölcükspor ile anlaşan Murat Onar, Darıca Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Arif Gülen’in basın toplantısında eski teknik adam Özgür Vurur ile ilgili açıklamalarını şaşkınlıkla ve biraz da tebessüm ederek okuduğunu ifade etti.

 

İFTİRA!

Onar, işini ciddi ve istekli bir şekilde yapan Özgür Vurur’a haksızlık edildiğini belirtti ve şu ifadelere yer verdi: Özgür Vurur’un ekibinde çalışan birisi olarak, Özgür hocamız için söylenen lafları şaşkınlıkla ve gülerek okudum. Maç kazabilirsiniz, kaybedebilirsiniz. Kişileri sevmeye de bilirsiniz, kişilerle anlaşamayabilirsiniz. Fakat işini bu kadar seven, ciddi yapan, çalıştığı camialarda futbolcusundan yöneticisine, malzemecisinden kapıdaki bekçisine kadar takdir edilen, laf edilmesin diye tesis içinde yürümesine bile dikkat eden bir adama böyle iftira atmak inanın tebessüm ettirir.

 

AKIL EDEMEMİŞLER

Ben çalıştığım sürece kamp dönüşlerinde bile 4 gün izin yapmadım. “İlk 11 i ezberledik” diyenler sanırım TFF’den maçların kadrolarına bakmayı bile akıl edememişlerdir. Etrafınızdaki kişilerin lafıyla hareket ederek iftira atmaya çalıştığınız ekip, temsil ettiği her camiayı hem saha içinde hem de saha dışında hal ve hareketleriyle takdir toplayacak durumlara taşımıştır. Maalesef hatalarınızı bahanelerle karayabileceğiniz adam Özgür Vurur ve ekibi değildir.

 

Spor41

 

 

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER