Arif Gülen, Ali Figani Selçuk'u ağlattı
13 Şubat 2020 Perşembe 01:43 Darıca G.B.

Arif Gülen, Ali Figani Selçuk'u ağlattı

Darıca G.B.
Darıca Gençlerbirliği’nin emektar kulüp müdürü, Sarı Yeşilli kulüpte tam 27 yılını deviren Ali Figani Selçuk için hayatının en güzel ve en anlamlı sürprizi yapıldı.  Kulüp Başkanı Arif Gülen, tesis içine yapılan modern basın ve toplantı odasına Ali Figani Selçuk’un adını verdi.

 

MÜJDELİ HABERİ VERDİ

Darıca Gençlerbirliği ile tüm sevinçleri ve üzüntüleri yaşayan, gemiyi hiçbir zaman terk etmeyen, küçüklüğünden beri Sarı Yeşilli renklere aşık, 27 yıldır kulüp bünyesinde çalışan Ali Figani Selçuk, Kulüp Başkanı Arif Gülen tarafından onurlandırıldı. Kulübün kısa bir süre önce yapımı sona eren basın toplantı salonun adı bundan böyle Ali Figani Selçuk olacak. Önceki gün düzenlenen basın toplantısının ardından Başkan Arif Gülen müjdeli haberi Selçuk’a ve gazetecilere iletti.

 

HABERİ YOKTU, ŞOK OLDU, GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Başkan Gülen konuşmasında “Aramızda bu kulübe 27 yılını vermiş, emekçimiz, kulüp müdürümüz Ali Figani abimiz bulunuyor. O’nun Darıca Gençlerbirliği için yaptıklarını kesinlikle göz ardı edemeyiz. İçinde bulunduğumuz toplantı salonuna Ali Figani Selçuk adını verdik” dedi. Hiç bir şeyden haberi olmayan ve neye uğradığını şaşıran Ali Figani Selçuk gözyaşlarına hakim olamadı. Emektar kulüp müdürü “İnanın ne diyeceğimi bilemiyorum. Şu an konuşamıyorum. Bana tarifsiz bir duygu yaşattınız. Sayın başkanımız Arif Bey’e bu düşüncelerinden ötürü teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum” dedi.

 

Spor41

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER