Murat Şahin, Sinem Hanım ile evlendi!
23 Ağustos 2020 Pazar 20:04 Amatör Futbol

Murat Şahin, Sinem Hanım ile evlendi!

Amatör Futbol
İlimizin genç ve başarılı teknik adamlarından, bu sezon da Kullarspor ile anlaşan Murat Şahin, Türkiye Gastroenteroloji Derneği Koordinatörü Sinem Hanım ile dünya evine girdi.

 

ARTIK ONLAR DÜNÜR

Ev hanımı Rivayet Şahin ile sanayinin eski esnaflarından emekli İsmet Şahin’in oğlu, Kocaelispor’un eski futbolcularından, Körfez Spor Kulübü, Kocaelispor, Kozlu Belediyespor, Derincespor Tekirdağspor, Başiskele Doğantepespor ve son olarak Kullarspor’da teknik direktörlük yapan Murat Şahin, Halk Bankası’ndan emekli Veli Çamalan ile ev hanımı Ayşe Şahin’in güzel kızları Türkiye Gastroenteroloji Derneği Koordinatörü Sinem hanım ile evlendi.

 

Spor camiası çok sevdikleri teknik adam Murat Şahin'i yalnız bırakmadı 

 

BALAYI ANTALYA’DA

İlimizin nezih mekanları arasında yer alan Başiskele Tetri Şavi Düğün Salonu’ndaki cemiyete, iş, siyaset, spor camiası, Çamalan ve Şahin ailelerinin sevenleri katıldı. 5 yıllık beraberliklerini evlilikle sonlandırmanın mutluluğunu yaşayan Sinem – Murat Çifti, kendilerini mutlu günlerinde yalnız bırakmayan tüm eş, dost ve akrabalarına teşekkür ederken balayı için Antalya’yı tercih etti.

 

Spor41 - Özel

 

 

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER