Mehmet Güngör müdürden ilk açıklamalar!
26 Ağustos 2020 Çarşamba 00:47 Amatör Futbol

Mehmet Güngör müdürden ilk açıklamalar!

Amatör Futbol
İlimizin başarılı klasman hakemlerinden Mehmet Güngör kısa bir süre önce Daire Başkanı kadrosu ile Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Spor Daire Müdürü olmuştu. Birkaç ay sonra aynı belediyede kültür daire müdürü olacağı düşünülen Mehmet Güngör ilk açıklamalarını Spor41’e yaptı.

 

DEVLET BÜYÜKLERİME VE SAYIM VALİ’ME TEŞEKKÜR EDERİM

Güngör arkasında dimdik duran yürekli büyüklerine ve dostlarına teşekkür ederek şu ifadelere yer verdi: Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nde görevimize başladık ve hamdolsun ilk haftayı geride bıraktık. Şahsımı bu görevlere lâyık gören başta Devlet Büyüklerime, Sayın Valim Münir Karaloğlu'na ve sıralı Başkanlarıma şükranlarımı sunuyorum. “Gönül Belediyeciliği” ilkesiyle “Millete Hizmet” yolunda çalışacağımıza yemin ettiğimiz bu görevlerde Rabbim yar ve yardımcımız olsun inşallah.

 

 

DOSTUM, SIRDAŞIM TOLGA GÜLDİBİ

Kocaeli'de nefes aldığım her anda yanımda dimdik duran, aslan yürekli dostlarıma ve büyüklerime selam olsun. Bununla birlikte değerli aileme ve beni hem iş hayatımda hem de Kocaeli’deki hakemlik kariyerim süresince yalnız bırakmayan dostum, sırdaşım yol arkadaşım Tolga Güldibi'ye ve ailesine Yüce Rabbimden her zaman huzur ve sağlık diliyorum.

 

DUALARINIZI EKSİK ETMEYİN

Hayatin birçok alanında destek gördüğüm ve hakemlik kariyerimde katkısı olan, hakemliği öğrendiğim değerli hocam Mustafa Çulcu'ya ve yine hakemliğime katkısı olan, kurullarda görev yapan yapmayan diğer tüm hocalarıma destekleri için teşekkür ederim. İlimiz basın mensuplarının da desteğini her daim yanımda hissettim. Dualarınızı eksik etmemenizi diliyor, sizleri Yüce Rabbime emanet ediyorum.

 

Spor41 - ÖZEL

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER