Gölcük İdmanyurdu’nda başkan Ünal Yazıcı
30 Ağustos 2020 Pazar 22:29 Amatör Futbol

Gölcük İdmanyurdu’nda başkan Ünal Yazıcı

Amatör Futbol
Gölcük İdman Yurdu’nda daha önce başkan adayı olacağını açıklayan Ünay Yazıcı yeni yönetim kurulu ile birlikte gerçekleşen kongrede üyelerin oylarıyla resmen göreve geldi.

 

PANDEMİDEN ÖTÜRÜ GENEL KURUL ERTELENMİŞTİ

İlimizin köklü spor kulüplerinden Gölcük İdman Yurdu’nun daha önce pandemi nedeniyle ertelenen kongresi Yeni Gölcük Sanayi Sitesi F-3 Blok’ta üyelerin katılımıyla geçekleşti. Gölcük İdman Yurdu’nda daha önceki yönetim kurullarında görev yapan başkan adayı Ünal Yazıcı’nın tek aday olduğu kongre koronavirüs tedbirleri çerçevesinde yapıldı. Divan Başkanı olarak Gölcük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Necmi Kocaman seçildi.

 

YAZICI’DAN TEŞEKKÜR AÇIKLAMASI

Eski Başkanlardan Ali Bahar’ın Onursal Başkanlığa, Nurettin Aylan’ın da fahri başkanlığa getirildiği genel kurulda yeni yönetim kurulu ve denetim kurullarının seçiminin ardından dilek ve temenniler bölümünde geçildi. Yeni başkan Ünal Yazıcı üyelere teşekkür ederken Gölcük İdman Yurdu’nu en iyi yerlere taşımak istediklerini ifade etti.  Öte yandan Gölcük İdman Yurdu Kulübü yönetim kurulu üyesi ve KASKF İkinci Başkanı Hüseyin Bat da yeni sezonda tüm amatör spor kulüplerine başarı dilerken BAL’da mücadele edecek Değirmenderespor’u kutladı.

 

Spor41

 

Gölcük Yeni Sanayi Sitesi’nde yapılan Gölcük İdman Yurdu kongresinde yeni yönetim oy birliğiyle göreve seçildi.

 

GÖLCÜK İDMAN YURDU YÖNETİM KURULU

Ünal Yazıcı (Başkan)

Selahattin Boz

Hüseyin Bat

Doğan Şahbaz

Hayri Boz

Ayhan Koç

Mustafa Başiş

Mehmet Ersoy

Ümit Yazıcı

Cihan Ayten

Şaban Çakır

 

Gölcük İdman Yurdu’nda daha önce yönetim kurullarında görev yapan Ünal Yazıcı Başkan oldu.

 

KASKF ikinci Başkanı Hüseyin Bat Gölcük İdman Yurdu kongresinin hayırlı olmasını temenni ederken tüm spor kulüplerine yeni sezonda başarılar diledi.

 

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER