BAL gibi karar coşku ile karşılandı
27 Ağustos 2020 Perşembe 18:26 Amatör Futbol

BAL gibi karar coşku ile karşılandı

Amatör Futbol
Covid-10 pandemisi nedeni ile amatör futbol ligleri ertelenmiş, takımlar uzun süre çıkmalar ve düşmeler ile ilgili çıkacak kararı beklemişti. Geçtiğimiz günlerde yerel liglerden BAL’a çıkan takımlar ile ilgili yapılan açıklamada Kocaeli’den iki takımın Hereke Yıldız ve Yuvacıkspor’un BAL’a çıkmasına izin verilmişti. Bu karar Kocaeli’de şok etkisi yaratmış, tepki ile karşılanmıştı. KASKF Başkanı Murat Aydın kararı alır almaz harekete geçtiklerini, Kocaeli’nin hakkının teslim edilmesi gerektiğini gerekli yerlere ilettiklerini ifade etmişti.

 

TFF SKANDAL DÖNDÜ

TFF önceki akşam yaptığı duyuru ile Kocaeli Süper Play-Off Ligi’ni üçüncü sırada tamamlayan Değirmenderespor ile dördüncü sırada tamamlayan Arslanbey Gençlerbirliği takımlarını da Bölgesel Amatör Lig’e alındığını açıkladı ve böylece skandal yanlıştan döndü. Arslanbey ve Değirmendere kulüpleri BAL kararını sevinçle karşıladı. Böylece Kocaeli yeni sezonda BAL’da 9 takımla temsil edilecek.

 

YUVACIKSPOR 

 

BAL’DAKİ TAKIMLARIMIZ

Karamürselspor

Doğantepespor

Çayırovaspor

Kullarspor

Değirmenderespor

Arslanbey Gençlerbirliği

Yuvacıkspor

Hereke Yıldızspor

Gebzespor

 

Spor41 - Ali KÖKSAL

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Ezel

28 Ağustos 2020 Cuma 20:34

KASKF başkanımız sn.Murat Aydın beyi gönülden kutluyoruz boz amatörü kulüplerinin arkasında her zaman dağ gibi durduğunu birkez daha gösterdi.Teşekkurler başkanım saygılar

DİĞER HABERLER