Atilla Demirok bu turnuvada anılacak
30 Ağustos 2020 Pazar 23:24 Amatör Futbol

Atilla Demirok bu turnuvada anılacak

Amatör Futbol
İlimizin başarılı spor adamlarından, Türkiye’nin en iyi futbol turizm organizasyonlarından Fanatic Tour Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Hakan Onkur, 10. Cumhuriyet Kupası’nı kısa bir süre önce geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Konyasporlu eski futbolcu Atilla Demirok anısına düzenliyor.

 

ONKUR’DAN AÇIKLAMA VAR

Onkur konu ile ilgili yaptığı açıklamada “Bu yıl 10.’sunu organize edeceğimiz Cumhuriyet Kupası, Konya Masterler ailesinden merhum Atilla Demirok adına düzenlenecektir. Siz değerli master dostlarımızı sınırlı sayıda takımla organize edeceğimiz bu özel ve geleneksel turnuvamızda görmekten mutluluk duyacağız” ifadelerine yer verdi.

 

ATİLLA DEMİROK KİMDİR?

1977 Konya doğumlu, evli ve 1 kız çocuk babası olan Demirok ilaç mümessili olarak sağlık sektöründe çalışıyordu. Mesleğinde aşama kaybeden Demirok, Bilim İlaç Konya Bölgesi Müdürlüğü görevini başarı ile yürütüyordu. Konyaspor’da futbola başladığı 1996 yılından itibaren, Telekomspor, Konya Kartalı, Sanayispor, Karapınar Belediyespor, Gençlerbirliği ile Başakspor’da uzun yıllar amatör olarak futbol oynayan, mütevazi kişiliği ve güler yüzü ile hafızalarda her zaman kalacak olan Demirok, çok geniş bir kesim tarafından seviliyor, sayılıyordu.

 

Spor41

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Ferhat Bulut

31 Ağustos 2020 Pazartesi 21:04

Sevgili Kardeşim Hiç Bir Söz Senin Aramızdan Zamansız Ayrılışını Tarif Edemez,Yattığın Yerler Nur Mekânın Cennet Olsun,Peygamber efendimize komşu eylesin.İnna lillahi ve inna ileyhi raciun ...."Allahım! Sen onun Rabbisin onu sen yarattın. Onu islâma sen hidâyet ettin. Ruhunu alan da sensin. Gizli ve açık hâllerini en iyi bilen sensin

DİĞER HABERLER