Asteria Kremlin’de hem futbol, hem eğlence hem de tatil!
18 Temmuz 2020 Cumartesi 15:15 Amatör Futbol

Asteria Kremlin’de hem futbol, hem eğlence hem de tatil!

Amatör Futbol
Türkiye’nin en önemli futbol turizm organizasyon şirketlerinden Fanatic Tour yine güzel bir etkinliğe daha imza atıyor. 13-16 Ağustos tarihleri arasında 16 takımlı Master Summer Cup turnuvasına imza atılacak.

 

EVLERİMİZDE ÇOK SIKILMIŞTIK

Antalya Asteria Kremlin Palas’ta düzenlenecek olan organizasyon ile ilgili olarak konuşan Fanatic Tour Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Hakan Onkur şu şekilde konuştu: Pandemi döneminde hepimiz evlerimizde sıkılmıştık. Devletimizin kaidelerine uyarak organizasyonlarımıza ara verdik. Hepimizin malumu normalleşme sürecine girildi. Bu vesile ile 13 Ağustos’ta Masterler Yaz Kupası organizasyonu düzenleyeceğiz.

 

 

ROMANYA VE KOSOVA’DAN MİSAFİRLER GELİYOR

Buradaki amacımız pandemi döneminde sıkılan sporcularımız ve aileleri için hem tatil yapmalarını hem de spor yapmalarını sağlamak. Aslında turnuvada oynamak zorunda da değiller. Sporcularımızın aileleri ile birlikte dinlenmeleri ve eğlenmeleri de bizim için yeterli. Turnuvamız için ise şu an 16 takım var. Sayı artabilir. Yurt dışından da Romanya ve Kosova takımları da bizlerle birlikte olabilir. İnşallah başarılı bir organizasyonun daha altından kalkacağız.  

 

Spor41

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER